NEWSLETTER zapisz

Agencja PR. Showroom. Prezentacja prasowa

Tytuł: Agencja PR. Showroom. Prezentacja prasowa

Prowadzący: Marcin Świderek (Elle. Polska)

Data: 25 października 2019 (piątek)

Godzina: 16.00–17.30

Liczba osób: 30

Agencja PR. Showroom. Prezentacja prasowa. Czym są dla projektantów, prasy, klientów?

W trakcie warsztatów prowadzonych przez Marcina Świderka będziecie mogli się dowiedzieć, co tak naprawdę kryje się za takimi pojęciami jak: agencja PR, showroom czy prezentacja prasowa. Prowadzący wyjaśni, czym te pojęcia są dla projektantów, dla prasy i dla zwykłych klientów. Zrozumienie tych subtelnych różnic ułatwi Wam prowadzenie własnych marek. Warsztaty przeznaczone są dla projektantów mody i twórców debiutujących marek odzieżowych.

Marcin Świderek – szef działu mody magazynów „Elle” i „Elle Man”. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Swoje pierwsze kroki zawodowe stawiał w łódzkiej „Gazecie Wyborczej”. W 2007 roku zaczął pracę w magazynie „Viva” i „Viva!Moda”, którego w latach 2010-2011 był redaktorem prowadzącym. W roku 2011 odpowiadał za relaunch Fashion Magazine. W kolejnych latach szefował działom mody „Glamour”, a następnie „Harper’s Bazaar”. Udziela się również jako juror w konkursach, a także wykładowca i prowadzący warsztaty, między innymi podczas Art&Fashion Festival. Autor licznych publikacji dotyczących trendów, światowych i polskich projektantów, a także zjawisk związanych z modą. Regularnie odwiedza światowe fashion weeki i największe wystawy poświęcone modzie.

***

Na warsztat obowiązują zapisy – decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona!

Obowiązuje indywidualny tryb zgłoszeń – z jednego adresu e-mail można zapisać tylko jedną osobę.

Zapisy przyjmujemy mailowo: izabela.wojtyczka@lodzyoungfashion.com

W tytule wiadomości należy podać tytuł warsztatu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.

Wiadomość zwrotna będzie zawierać informację o wprowadzeniu na listę uczestników oraz dokładną lokalizację warsztatu.

Zgłaszając udział w warsztatach uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla organizacji warsztatów, zgodnie z zasadami określonymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

     
zamknij