NEWSLETTER zapisz

Błędy w e-commerce, czyli jak legalnie prowadzić sklep internetowy

Tytuł warsztatu: Błędy w e-commerce, czyli jak legalnie prowadzić sklep internetowy

Prowadzący: Magdalena Korol, Arkadiusz Szczudło (Instytut Prawa Mody)

Data warsztatu: 22 października 2019 (wtorek)

Godzina: 13.00–14.00

Liczba osób: 40

Prowadzisz własny sklep internetowy lub inną sprzedaż online? Musisz spełnić kilka obowiązków, aby robić to w sposób zgodny z prawem. Z zajęć z Arkadiuszem Szczudło dowiesz się, jakie są najważniejsze rzeczy, o których musisz pamiętać, prowadząc własny e-commerce – oraz jakich błędów unikać, by nie narazić się konsumentom.

Magdalena Korol – adwokat. Specjalizuje się w prawie mody (Fashion Law), którego zagadnienia od wielu lat z sukcesami promuje i rozpowszechnia w Polsce. Zajmuje się także tematyką ochrony marki, praw autorskich i ochrony dóbr osobistych, jak również czynów nieuczciwej konkurencji. Wspiera prawnie również branżę kreatywną i start-upy.

“When you don’t dress like everybody else, you don’t have to think like everybody else”

~ Iris Apfel

Arkadiusz Szczudło – prawnik. Specjalizuje się w prawie nowych technologii, w tym blockchain, ochronie danych osobowych, zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, własności intelektualnej, reklamy i mediów oraz ochronie marki i prawie mody (Fashion Law). Od początku swojej drogi zawodowej związany jest z branżą kreatywną – w szczególności mody i IT.

“Do or do not. There is no try”;
~ Yoda

***

Na warsztat obowiązują zapisy – decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona!

Obowiązuje indywidualny tryb zgłoszeń – z jednego adresu e-mail można zapisać tylko jedną osobę.

Zapisy przyjmujemy mailowo: izabela.wojtyczka@lodzyoungfashion.com

W tytule wiadomości należy podać tytuł warsztatu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.

Wiadomość zwrotna będzie zawierać informację o wprowadzeniu na listę uczestników oraz dokładną lokalizację warsztatu.

Zgłaszając udział w warsztatach uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla organizacji warsztatów, zgodnie z zasadami określonymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

     
zamknij