NEWSLETTER zapisz

Creative workshops, fall in love with Swarovski Crystal Sparkle

Tytuł warsztatu: Creative workshops, fall in love with Swarovski Crystal Sparkle

Prowadzący: Monika Smerża (Swarovski)

Data warsztatu: 24 października 2019 (czwartek)

Godzina: 9.00–12.30 (grupa I) oraz 13.30–17.00 (grupa II)

Liczba osób: 20 (zapisy zakończone – brak wolnych miejsc)

Warsztat prowadzony przez Monikę Smerżę – Project Managera firmy Swarovski – będzie się składał z krótkiej części teoretycznej i kilkugodzinnej praktycznej. Na samym początku uczestnicy zapoznają się z szeroką gamą produktów firmy i z możliwościami ich zastosowania wobec tkanin i biżuterii.

Część praktyczna rozpocznie się od stworzenia koszulki z użyciem metody Hotfix, a następnie każdy z uczestników przyniesione przez siebie gotowe lub nieskończone własne projekty tekstylne będzie miał szansę uzupełnić produktami kryształowymi firmy Swarovsky. Osoby biorące udział w warsztacie będą miały nielimitowany dostęp to wszystkich produktów, z możliwością wykorzystania ich do swojej wizji. Prowadzący warsztat będzie uczył, jak prawidłowo aplikować produkty firmy na tekstylia oraz pomoże w zrealizowaniu wizji uczestników, korzystając z maszyn dostępnych podczas warsztatów.

Najlepsze projekty zostaną nagrodzone możliwością wzięcia udziału w programie dla Projektantów, prowadzonym przez firmę Swarovsky, pozostałe osoby biorące udział w warsztacie będą miały dostęp do platformy, na której można publikować swoje projekty – mając w ten sposób szansę na wygranie dodatkowych kryształów.

Monika Smerża – Designer Loyalty Program Project Manager (pochodzi z siedziby firmy, tj. Wattens, Austria), zajmuje się współpracą z młodymi talentami ze świata mody globalnie, jak i szkoleniami projektantów z wykorzystania kryształów Swarovskiego w ich projektach.

UWAGA!!! Uczestnicy warsztatu powinni przynieść gotowe lub nieskończone własne projekty tekstylne, które następnie będą uzupełniali produktami kryształowymi.

***

Na warsztat obowiązują zapisy – decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona!

Obowiązuje indywidualny tryb zgłoszeń – z jednego adresu e-mail można zapisać tylko jedną osobę.

Zapisy przyjmujemy mailowo: izabela.wojtyczka@lodzyoungfashion.com

W tytule wiadomości należy podać tytuł warsztatu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.

Wiadomość zwrotna będzie zawierać informację o wprowadzeniu na listę uczestników oraz dokładną lokalizację warsztatu.

Zgłaszając udział w warsztatach uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla organizacji warsztatów, zgodnie z zasadami określonymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

     
zamknij