NEWSLETTER zapisz

Jak najefektywniej sprzedawać w sieci

Tytuł warsztatu: Jak najefektywniej sprzedawać w sieci

Prowadząca: Ula Wiszowata

Data warsztatów: 24 października 2019 r. (czwartek)

Godzina: 12.00–14.00

Liczba osób: 30

Dobra kolekcja to nie wszystko. Trzeba wiedzieć, jak i gdzie ją sprzedać. Warsztat jest poświęcony podstawom e-commerce w modzie: czy warto mieć sklep internetowy, czy warto sprzedawać na innych platformach, jak tworzyć kolekcję, aby ją sprzedać?

Ula Wiszowata

Dziś Head of Assortment skandynawskiego marketplacu Miinto oraz Showroom.pl a także właścicielka serwisu FashionBiznes.pl – portalu poruszającego się w temacie biznesu mody. Swoje doświadczenie zdobywała jako analityk finansowy Chanel w Nowym Jorku. Jej międzynarodowa perspektywa oraz chęć dzielenia się wiedzą są odzwierciedlone we wszystkich aspektach jej kariery. Jej ulubionymi zagadnieniami jest biznes międzynarodowy, e-commerce oraz HR.

Absolwentka Fox School of Business na Uniwersytecie Temple w Filadelfii, gdzie ukończyła dwa kierunki: Finanse i Handel Międzynarodowy.

Zarówno dla Miinto, Showroomu, jak i Uczelni Łazarskiego, korzysta przede wszystkim ze swojego ekonomicznego wykształcenia i przybliża sytuacje, które rozgrywają się na rynku i na giełdzie. Od zawsze fascynował ją temat biznesu mody i HRu, stąd pojawił się pomysł na jej autorski projekt #CareerMonday, w którym chętnie edukuje branże o jej zasobach i możliwościach. Nic jednak nie sprawia jej takiej radości jak mentoring innych i udowadnianie, że nie ma rzeczy niemożliwych. „Sukces jest w zasięgu każdej ręki.”

***

Na warsztat obowiązują zapisy – decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona!

Obowiązuje indywidualny tryb zgłoszeń – z jednego adresu e-mail można zapisać tylko jedną osobę.

Zapisy przyjmujemy mailowo: izabela.wojtyczka@lodzyoungfashion.com

W tytule wiadomości należy podać tytuł warsztatu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.

Wiadomość zwrotna będzie zawierać informację o wprowadzeniu na listę uczestników oraz dokładną lokalizację warsztatu.

Zgłaszając udział w warsztatach uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla organizacji warsztatów, zgodnie z zasadami określonymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

     
zamknij