NEWSLETTER zapisz

Jak zdobyć serce mediów i osiągnąć sukces w branży mody

Tytuł warsztatu: Jak zdobyć serce mediów i osiągnąć sukces w branży mody

Prowadzący: Magdalena Zawadzka (Harper’s Bazaar)

Data warsztatu: 26 października 2019 (sobota)

Godzina: 10.00–11.30

Liczba osób: 30 (zapisy zakończone – brak wolnych miejsc)

Wykład przeznaczony dla studentów projektowania i młodych projektantów mody, a także wszystkich tych, którzy chcieliby swoją twórczością zainteresować media. Jak nawiązać pierwszy kontakt, jak właściwie przygotować materiały prasowe (informacja prasowa o kolekcji i marce oraz materiały wizualne), jak wstrzelić się w harmonogram wydawniczy i jakich błędów nie popełniać w relacjach z mediami. Teoria plus omówienie najlepszych i… najgorszych przykładów.

Dodatkowo – jak stworzyć koncept na markę, opowiedzieć historię, która dla mediów będzie interesująca (storytelling), a także jak skutecznie działać w social mediach. Tu również przyjrzymy się najciekawszym przykładom – z Polski i zagranicy i poznamy kilka marketingowych trików.

Magdalena Zawadzka – redaktor prowadząca Harpersbazaar.pl, odpowiedzialna także za social media magazynu Harper’s Bazaar (Facebook, Instagram), dziennikarka mody, autorka bloga kroljestnagi.com. Pisała m.in. dla magazynów, takich jak: „Esquire”, „Playboy”, Aktivist“, „Zwykłe Życie“. Przez kilka lat w wydawnictwie Valkea Media tworzyła koncepcje magazynów shoppingowych i lifestylowych o charakterze komercyjnym (custom publishing). Absolwentka psychologii, dziennikarstwa i projektowania ubioru. Miłośniczka stylu boho, rękodzieła, polskiej mody, mody zrównoważonej oraz... koni.

***

Na warsztat obowiązują zapisy – decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona!

Obowiązuje indywidualny tryb zgłoszeń – z jednego adresu e-mail można zapisać tylko jedną osobę.

Zapisy przyjmujemy mailowo: izabela.wojtyczka@lodzyoungfashion.com

W tytule wiadomości należy podać tytuł warsztatu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.

Wiadomość zwrotna będzie zawierać informację o wprowadzeniu na listę uczestników oraz dokładną lokalizację warsztatu.

Zgłaszając udział w warsztatach uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla organizacji warsztatów, zgodnie z zasadami określonymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

     
zamknij