NEWSLETTER zapisz

Kreatywny off-line

Tytuł warsztatu: Kreatywny off-line

Prowadzący: Marta Kaleta-Domaradzka (Domodi.pl)

Data warsztatu: 23 października 2019 (środa)

Godzina: 11.00–12.00

Liczba osób: 30

W trakcie prelekcji skierowanej do osób będących na początku swej działalności biznesowej i planujących działania marketingowe dla swojej firmy, prowadzonej przez Martę Kaletę-Domaradzką, dowiecie się, w jaki sposób kreatywny off-line wspiera online. Prowadząca i uczestnicy przeanalizują, czy w dobie wszechobecnego online’u działania offline’owe mają sens, a także zastanowią się, jak przekuć je w mierzalny sukces i jak je realizować, aby osiągać efekty.

Marta Kaleta-Domaradzka – Brand&Communication Coordynator Domodi.pl (Grupa Domodi). Od 2011 roku związana z marketingiem i PR. Przez 7 lat po stronie agencyjnej, gdzie pracowała dla największych marek w kraju. Skutecznie realizowała działania m.in. dla branży FMCG, fashion, home decor, beauty, gaming czy finanse. Od II połowy 2018 roku w Domodi.pl, gdzie łączy dwie swoje największe pasje: marketing oraz modę.

***

Na warsztat obowiązują zapisy – decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona!

Obowiązuje indywidualny tryb zgłoszeń – z jednego adresu e-mail można zapisać tylko jedną osobę.

Zapisy przyjmujemy mailowo: izabela.wojtyczka@lodzyoungfashion.com

W tytule wiadomości należy podać tytuł warsztatu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.

Wiadomość zwrotna będzie zawierać informację o wprowadzeniu na listę uczestników oraz dokładną lokalizację warsztatu.

Zgłaszając udział w warsztatach uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla organizacji warsztatów, zgodnie z zasadami określonymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

     
zamknij