NEWSLETTER zapisz

Moda: co i jak kupują Polacy?

Tytuł warsztatu: Moda: co i jak kupują Polacy?

Prowadzący: Martyna Głowińska (Domodi.pl)

Data warsztatu: 23 października 2019 (środa)

Godzina: 12.30–14.00

Liczba osób: 30

Martyna Głowińska – Marketing i PR Manager w Grupie Domodi – zaprezentuje uczestnikom warsztatów raport na temat tego w jaki sposób Polacy traktują modę. Dowiecie się m.in. co i jak kupują Polacy – czy gonimy za trendami, a może sami je wyznaczamy? Niezwykle ciekawe mogą się okazać wyniki raportu mówiące o tym jak konsumują modę Polacy i co wybierają najchętniej.

Martyna Głowińska – Marketing i PR Manager w Grupie Domodi. Odpowiada za strategie wizerunkowe platformy Domodi, Allani oraz Homebook. Od blisko dekady związana z marketingiem i public relations, przede wszystkim w branży fashion, beauty oraz home decor. W swojej pracy poszukuje rozwiązań, które jednocześnie pozwalają osiągać cele biznesowe, jak i odpowiadać na realne potrzeby użytkowników.

***

Na warsztat obowiązują zapisy – decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona!

Obowiązuje indywidualny tryb zgłoszeń – z jednego adresu e-mail można zapisać tylko jedną osobę.

Zapisy przyjmujemy mailowo: izabela.wojtyczka@lodzyoungfashion.com

W tytule wiadomości należy podać tytuł warsztatu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.

Wiadomość zwrotna będzie zawierać informację o wprowadzeniu na listę uczestników oraz dokładną lokalizację warsztatu.

Zgłaszając udział w warsztatach uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla organizacji warsztatów, zgodnie z zasadami określonymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

     
zamknij