NEWSLETTER zapisz

Ochrona marki i produktu, czyli jak skutecznie chronić swoją działalność

Tytuł warsztatu: Ochrona marki i produktu, czyli jak skutecznie chronić swoją działalność

Prowadzący: Klaudia Wierzbicka, Arkadiusz Szczudło (Instytut Prawa Mody)

Data warsztatu: 22 października 2019 (wtorek)

Godzina: 12.00–13.00

Liczba osób: 40

Prowadzisz własną działalność gospodarczą lub dopiero zaczynasz przygodę z biznesem? Od samego początku warto zabezpieczyć swój interes i zadbać o ochronę marki i produktu. Magdalena Korol opowie ci o możliwościach ochrony swojej marki i produktu, dowiesz się, jak zarejestrować znak towarowy oraz na co zwrócić uwagę, powołując się na prawa autorskie.

Arkadiusz Szczudło – prawnik. Specjalizuje się w prawie nowych technologii, w tym blockchain, ochronie danych osobowych, zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, własności intelektualnej, reklamy i mediów oraz ochronie marki i prawie mody (Fashion Law). Od początku swojej drogi zawodowej związany jest z branżą kreatywną – w szczególności mody i IT.

“Do or do not. There is no try”
~ Yoda

Klaudia Wierzbicka – Business Manager Instytutu Prawa Mody, magister prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz aplikant rzecznikowski. W swojej pracy zajmuje się głównie zagadnieniami związanymi z prawem własności przemysłowej, a największą miłością darzy znaki towarowe Na swoim koncie ma liczne współprace prawne z projektantami, domami mody, czy modowymi start-upami. Mentorka podczas wydarzeń związanych z modą i nowymi technologiami, prowadziła również szkolenia w zakresie ochrony własności intelektualnej, m.in. dla branży fashion czy beauty. Absolwentka Szkoły praw własności intelektualnej im. Hugona Grocjusza oraz Szkoły Prawa Brytyjskiego działającej przy Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbia modę, podróże oraz spacery ze swoim psem.

***

Na warsztat obowiązują zapisy – decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona!

Obowiązuje indywidualny tryb zgłoszeń – z jednego adresu e-mail można zapisać tylko jedną osobę.

Zapisy przyjmujemy mailowo: izabela.wojtyczka@lodzyoungfashion.com

W tytule wiadomości należy podać tytuł warsztatu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.

Wiadomość zwrotna będzie zawierać informację o wprowadzeniu na listę uczestników oraz dokładną lokalizację warsztatu.

Zgłaszając udział w warsztatach uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla organizacji warsztatów, zgodnie z zasadami określonymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

     
zamknij