NEWSLETTER zapisz

Projektanci Innowacji PFR

Data warsztatu: 23.10 2019

Godzina: 9.00–17.00

Liczba osób: 80

Weź udział w bezpłatnych warsztatach i poznaj Design Thinking - metodę projektowania innowacyjnych rozwiązań stosowaną w Google.

Wiesz, że kreatywność i innowacyjność to cenione umiejętności, ale nie wiesz jak je rozwinąć? Wydaje Ci się, że znalazłeś rozwiązanie problemu, ale nie wiesz jak z niego skorzystać? Czujesz, że bycie przedsiębiorcą to najlepsza ścieżka dla Twojego rozwoju? Weź udział w warsztatach Design Thinking i poznaj konkretne narzędzia wykorzystywane do tworzenia innowacji w Google.

Podczas warsztatu nauczysz się:

Identyfikować realne problemy użytkowników
Tworzyć radykalnie innowacyjne rozwiązania
Testować stworzone koncepcje produktów i usług.

Warsztat uczy kreatywnego myślenia oraz tworzenia nowatorskich produktów i usług przy wykorzystaniu Design Thinking. Program bazuje na wewnętrznej metodzie stworzonej na potrzeby rozwoju innowacji w Google pod nazwą Creative Skills for Innovation Lab.

Na warsztacie, poza zdobyciem nowych umiejętności kreatywnych, będziesz miał szansę poznać ludzi o różnorodnych kompetencjach (biznesowych, technicznych, naukowych i humanistycznych), którzy w przyszłości będą mogli Ci pomóc urzeczywistnić Twoje pomysły.

Aplikuj już dziś i zostań Projektantem Innowacji!

     
zamknij