NEWSLETTER zapisz

Stefan Siegel

Urodzony w Tyrolu Południowym – niemieckojęzycznej części regionu Triveneto w północnych Włoszech – dorastał na terenie gdzie produkuje się ponad 40% wszystkich wyrobów luksusowych, w miejscu, które uosabia określenie "Made In Italy". Po ukończeniu prestiżowej szkoły wojskowej w Wenecji, Francesco Morosini Naval School, rozpoczął swoją barwną karierę już w trakcie studiów ekonomicznych w Wiedniu, pracując dla prestiżowych domów projektowych i agencji reklamowych w branży mody i mediów.

Po zakończeniu kariery modela, która umożliwiła mu pracę na pięciu kontynentach, Siegel uzyskał tytuł magistra w zakresie międzynarodowej administracji biznesowej w 2004 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Wiedniu, po czym wkroczył do świata finansów, pracując dla Ernst & Young i Merrill Lynch, specjalizując się w sektorze konsumenckim i handlu detalicznego. To właśnie to doświadczenie wykorzystywał Stefan, aby założyć firmę NOT JUST A LABEL.

Duch przewodni NJAL jest zawarty w jego logo - to czarna owca - symbol który ma odzwierciedlać misję firmy: wyróżniać się, płynąć pod prąd, być nieszablonowym i zmieniać krajobraz mody.

W ciągu dziesięciu lat od jej powstania, NJAL rozrastała się dynamicznie. Dziś reprezentuje ponad 35.000 projektantów w ponad 150 krajach i nadal jest ciągle rozwijającym się miejscem spotkań poświęconych wspieraniu ewolucji w branży mody.

     
zamknij