NEWSLETTER zapisz

Stylowe inspiracje z batonikiem Duplo

Tytuł warsztatu: Stylowe inspiracje z batonikiem Duplo

Prowadzący: Edyta Klaper

Data warsztatu: 22.10 2019 (wtorek)

Godzina: 10.00–14.00

Liczba osób: 15

Celem warsztatu organizowanego wspólnie z marką Duplo jest wspieranie młodych projektantów w ich rozwoju i pasji tworzenia. Uczestnicy warsztatu, zainspirowani batonikiem DUPLO, za pomocą przygotowanych przez organizatorów dodatków krawieckich, farb i flamastrów stworzą swoją własną wizję kreacji – bluzki. Finalny projekt będzie podkreślał kobiecość i delikatność, powinien być również nowoczesny – zgodny z trendami.

Najlepsze realizacje, które powstaną podczas warsztatu, będą prezentowane w strefie DUPLO podczas Łódź Young Fashion 2019, którego marka jest partnerem, jak również w materiałach reklamowych marki DUPLO.

Edyta Klaper

Związana z ilustracją, szczególnie ilustracją mody oraz projektowaniem tkanin. Charakterystyczna jest dla niej estetyka kojarzona ze stylem francuskim, umiejętnie łączona z rysunkiem żurnalowym. Splata dokonania designerskie z ilustracją i grafiką, w zgodzie z panującymi trendami.


***

Na warsztat obowiązują zapisy – decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona!

Obowiązuje indywidualny tryb zgłoszeń – z jednego adresu e-mail można zapisać tylko jedną osobę.

Zapisy przyjmujemy mailowo: izabela.wojtyczka@lodzyoungfashion.com

W tytule wiadomości należy podać tytuł warsztatu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.

Wiadomość zwrotna będzie zawierać informację o wprowadzeniu na listę uczestników oraz dokładną lokalizację warsztatu.

Zgłaszając udział w warsztatach uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla organizacji warsztatów, zgodnie z zasadami określonymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

     
zamknij