ORGANIZATOR
asp


pola designu

PARTNER GŁÓWNY
lodz kreuje

PARTNER
lodz kreuje

Zmiany w branży dotknęły zwłaszcza sprzedaż. Jak zareagowali klienci? Jak z nową sytuacją poradzili sobie przedsiębiorcy? O biznesowych aspektach przyszłości mody opowiada Ula Wiszowata, założycielka i właścicielka serwisu Fashion Biznes!

Premiera: 4 grudnia 2020, godz. 18.00!  

Zapraszamy do oglądania! 

Partner główny Fashion Thinking: Miasto Łódź

Ula Wiszowata

Jedna z założycielek Akademii Biznesu i Prawa Mody na Uczelni Łazarskiego, wykładowczyni Hudson County Community College w USA oraz właścicielka serwisu FashionBiznes.pl - portalu poruszającego się w temacie biznesu mody. Swoje doświadczenie zdobywała jako analityk finansowy Chanel w Nowym Jorku, country manager skandynawskiego marketplacu Miinto oraz Dyrektor Sprzedaży w Showroom.pl. Na co dzień konsultuje duże przedsiębiorstwa oraz marki w strategii i ekspansji zagranicznej, układa asortyment pod sprzedaż i planuje ją.

Jej międzynarodowa perspektywa oraz chęć dzielenia się wiedzą są odzwierciedlone we wszystkich aspektach jej kariery. Jej ulubionymi zagadnieniami jest biznes międzynarodowy, e-commerce oraz edukacja. Absolwentka Fox School of Business na Uniwersytecie Temple w Filadelfii, gdzie ukończyła dwa kierunki: finanse i handel międzynarodowy.

W pracy ze studentami na Uczelni Łazarskiego oraz w biznesie Ula Wiszowata korzysta przede wszystkim ze swojego ekonomicznego wykształcenia i przybliża sytuacje, które rozgrywają się na rynku.