ORGANIZATOR
asp


pola designu

PARTNER GŁÓWNY
lodz kreuje

PARTNER
lodz kreuje

Życie przeniosło się do sieci i zagościło tu na dobre. Jednak okazuje się, że ma to też wiele pozytywnych stron. Jak dziś uczyć mody w szkołach wyższych i jak modę tworzyć w tych wyjątkowych warunkach zapytaliśmy Michała Szulca – uznanego projektanta, dyrektora Instytutu Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.  

Premiera: 5 grudnia 2020, godz. 18.00!  

Zapraszamy do oglądania! 

Partner główny Fashion Thinking: Miasto Łódź

Michał Szulc – projektant mody, dyrektor Instytutu Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Laureat nagrody “Odkrycie ELLE”, nominowany do tytułu “Projektant Roku ELLE” w ELLE Style Awards 2015. Ambasador akcji “6-ty Zmysł Projektanta”. Dwukrotny stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Swoje kolekcje prezentuje dwa razy w roku podczas autorskich pokazów w Warszawie. Kolekcja “The Past” na wiosnę / lato 2015 została zaprezentowana podczas portugalskiego tygodnia mody “MODA LISBOA”.

W ubraniach z kolekcji Michała Szulca pojawiają się gwiazdy, m.in. Mela Koteluk, Edyta Górniak, Natalia Przybysz, Magda Steczkowska, Paulina Drażba, Beata Tadla, Maria Sadowska, Agnieszka Szulim czy Paulina Sykut-Jeżyna.

Projekty z metką Michał Szulc pojawiają się w stylizacjach w magazynach polskich I zagranicznych; Vogue Portugal, The Prim Magazine (Nowy Jork), H Magazine (Barcelona), The Talent Magazine (Londyn), Collezioni, Harper’s Bazaar, ELLE, Viva!, Uroda Życia, Kmag, Glamour.